Dzisiaj jest sobota 28 maja, imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm.

wyszukiwarka
wies Roczyny
Profesjonalne polskie nartorolki, nartorolki, jazda na nartorolkach, styl łyżwowy, skating, wypożyczalnia nartorolek, kółka do nartorolek, akcesoria do nartorolek, koła poliuretan, akcesoria dla biegaczy, narciarstwo biegowe, narty biegowe, buty narciarstwo biegowe, części zamienne

start / jesteś tutaj: roczyny.pl » Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach

Ważne adresy | Rozkład Jazdy  

Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach

napisał admin / temat Nasza miejscowość / 16:58:12 / poniedziałek, 26.09.05 / 11170x

     W sołectwie funkcjonuje Zespół Szkół Samorządowych przy ulicy Szkolnej 10, Szkoła Podstawowa im. Mieszka I oraz Gimnazjum w Roczynach. Dyrektorem Zespołu Szkół Samorządowych jest obecnie mgr Jacek Sordyl.


Sala gimnastyczna i szkoła Podstawowa - widok od strony ul. księdza Jana Nowaka

Główne wejście do ZSS Roczyny

Szkoła Podstawowa im. Mieszka I - główne wejście

Dawna tzw. "stara szkoła

     Szkoła Podstawowa powstała w roku 1967, w roku 1998 rozpoczęto jej rozbudowę i powstało Gimnazjum w Roczynach z dniem 1 września 1999 roku. Następnie rozpoczęto prace nad budową Sali Gimnastycznej, którą oddano do użytku w 2000 roku.


Widok na salę gimnastyczną z tyłu

Główne wejście na salę gimnastyczną

     Historia Szkoły w Roczynach dostępna również na oficjalnej stronie internetowej ZSS w Roczynach

Dotychczasowa ocena artykułu: 9. Czy ten artykuł ci się podoba? tak / nie

Komentarze dodane:

 1. [1]: franka

  Bardzo miło wspominam lata szkolne.Ale uważam,że szkoła pogorszyła się.Nie obowiązuja żadne zasady,uczniom brak kultury.

  wtorek, 14.02.06, 12:09:31
 2. [2]: KLARA

  CZEMU POKAZUJECIE SZKOLE OD DOBREJ STRONY A NIE OD TEJ ZŁEJ W KTÓREJ SA LICZNE WADY NP PRZECIEKAJACE OKNA GRZYB NA SUFICIE I ŚCIANACH PRZYTKANE UBIKACJE!!! NIEPRZYJACIELSCY NAUCZYCIELE.PIJANSTWO,PALENIE PAPIEROSÓW DRORZYZNA W SKLEPIKU A DO TEGO NIE DAJA NA KRESKE MOGLIBYSMY PISAC DUZEJ ALE GONI NAS CZAS.

  piątek, 19.05.06, 17:25:46
 3. [3]: Maria

  Zarówno rodzicom jak i uczniom byłoby miło, a może nie miło znać swoje miejsce w rankingu szkółw gminie, powiecie i województwie! Jaki poziom reprezentujemy ?????? Nie znajdujemy tej informacji na stronie szkoły!!Osiagnięcia dzieci okreslane są tylko wysokością średniej!Mamy rozumieć,że nie uczstniczą w żadnych olimpiadach,konkursach itp.??? Nawet jak nie zajmują tam wysokich miejsc to należy o tym pisać motywując ich do dalszej pracy.Kółka oprócz SKS działają w trakcie lekcji lub wcześnie rano !Jakie mają osiagnięcia sukcesy ???? Ilu uczniów w nich uczestniczy??? To sytuacja docelowa??? Jakie plany ma szkoła aby uczeń mógł i chciał w niej być nie tylko do 15oo???

  środa, 15.11.06, 18:28:23
 4. [4]: justyna

  Bardzo mile wspominam lata spedzone w tej szkole.Czasem nawet mi jej brakuje.Uwazam ze to bardzo dobra szkoła.Nauczyciele są bardzo mili,najmilej wspominam mojego w-f ;))

  piątek, 02.03.07, 21:07:21
 5. [5]: JUSTYNKA

  Ja również bardzo mile wspomninam lata spędzone w tej szkole:)Były to najlepsze lata mojego życia:) Uważam, że szkoła coraz bardziej rozwija się dla uczniów:) Nie zgadzam się z wypowiedzią, że szkoła się pogorszyła! Pewnie niektórzy pamiętają naszą szkołe za czasów popszedniego dyrektorstwa. Wszyscy się bali i chodzili jak na szpilkach. Teraz w szkole panuje miła i wspaniała atmosfera. Jest super sala, której zazdroszczą nam inne miejscowości. I naprawdę jest dużo możliwości doskonalenia swoich umięjętności,wystarczy chcieć... Pytanie tylko czy dzisiejsza młodzież znajdzie na to czas??? Bo roczyńska szkoła naprawde daje dużo możliwości:) serdecznie pozdrawiam całe grono nauczycielskie a zwłaszcza Panią Dorotę Wróbel:)

  czwartek, 08.03.07, 20:11:35
 6. [6]: JÓZIA

  LUBIŁAM TĄ SZKOŁĘ I DALEJ JĄ LUBIĘ CHOĆ DO NIEJ NIE CHODZĘ. POZDRAWIAM CAŁE GRONO NAUCZYCIELSKIE.

  niedziela, 11.03.07, 11:27:07
 7. [7]: zawiedziona

  ..chociaż skończylam już tą szkołe i kiedyś na nią bardzo narzekałam to dała mi ona wiele dobrego...i duzo mnie nauczyła..szczególnie śp. Alojzy Sikora i Pani Maria Babińska, dzięki nim nie poprzewracało mi się w głowie tak jak niektórym dzieicakom z naszej szkoły, czasem aż żal patrzeć na to co one wyprawiają i jak się zachowują,a zachowują się wulgarnie, nie kulturalnie itp. itd.Moze i ta dyrekcja jest lepsza, ale dzieci robią z nią co chcą..nie ma swojego zdania ani nawet autorytetu..przykro mi ze szkoła zeszła ma tak niski poziom:(

  środa, 21.03.07, 17:30:46
 8. [8]: metax

  szkoła...mozna narzekac...mozna mówic ze oceny zalezaod nauczycielskiego humoru(szczególnie u pan)mozna powiedziec ze nikt nie jest idealny...ale po co...czy nie warto usiasc i zaplakac nad losem polskiej młodzierzy...nie..lepiej robic to co sie robi...i znosic to cierpliwie...wszak to tylko 10 lat(z zerówka off course)

  poniedziałek, 16.04.07, 18:49:09
 9. [9]: andzia

  JA tez chodziłam do tej szkoły.Za moich czasów kilku nauczycieli miało duży wpływ na uczniów.Kto pamięta lekcje historii lub
  wosu z panią Babińska?Jest co wspominac.
  A lekcja geografii z panią Sową a moze lekcja muzyki z panią Babik która serdecznie pozdrawiam i dziekuje za to ze umiała dużo nauczyc jako wychowawca a dopiero teraz to doceniamy...

  poniedziałek, 03.09.07, 19:54:03
 10. [10]: maria

  Ja również dawno temu uczęszczałam do szkoły w Roczynach i bardzo miło wspominam grono nauczycielskie szczególnie p.Mamicę była moją wychowawczynią,p.Zielińska,nieżyjącą już p.Lipowską oraz p.Małysę.Pozdrawiam nauczycieli uczących mnie w latach 1966-1974

  piątek, 21.12.07, 22:17:04
 11. [11]: Angela

  Kto wogóle prowadzi tą strone?? Na niej praktycznie nic nie ma!!żal.pl Jestem byla uczennica tej szkoly.Bardzo mile wspominam lata w niej spedzone.Lepszej klasy nie mozna bylo sobie wymarzyć!! Niestety do dzis pamietam niesprawiedliwość nauczyli, a szczegolnie p.Kosar do dzis snia mi sie koszmary!Dziękuje p.Janosz,dzięki Pani wydaje teraz tysiące na korepetycje z chemi!!W tej szkole przydalby sie dyrekto u którego nauczyciele będa chodzic jak w zegarku.Pozdrowienia dla P.Bomby,P.Bylicy,P.Mazgaj( zajmijcie sie ta stroną jak by nie bylo w pewnym sensie to wizytówka szkoły)

  poniedziałek, 04.02.08, 23:12:05
 12. [12]: asiek

  pozdo dla marka kamila i michała z 3 gim:P

  poniedziałek, 21.04.08, 12:43:53

Dodaj swój komentarz:

Wszystkie komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję www.roczyny.pl,
zanim będą opublikowane na witrynie internetowej Roczyn.
DZIĘKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ.

W celu poprawnego umieszczenia komentarza należy wypełnić wszystkie pola.
Długość każdego z pól formularza musi zawierać minimum 3 znaki.
Wymagane jest również dokładne podanie kodu znajdującego się na obrazku.
Copyright © by www.roczyny.pl 2005-2016. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Własność i prowadzenie serwisu: Marcin Kaspera
Projekt i wykonanie: Krzysztof Kudłacik